The May Fair, A Radisson Collection Hotel, Mayfair London

5 sterren
Stratton Street, W1J 8LT London, Verenigd Koninkrijk
Mayfair heeft zijn eigen ritme, een ritme dat je nergens anders vindt. En precies in het midden staat het May Fair Hotel.

Hotel highlights

Bekijk
Terras
Privé badkamer
Familiekamers
Spa en wellnesscentrum

Opgravingen midden in Mayfair, Londen

Laat me je een verhaal vertellen over The May Fair, A Radisson Collection Hotel. Een plek waar, volgens de legende, het Italiaanse marmer in de badkamers ooit deel uitmaakte van de badkuip van een Romeinse keizer. Of misschien ook niet. Wie zal het zeggen? Duik in het pluche beddengoed dat je helemaal zou kunnen opslokken en bewonder de technologie die zo geavanceerd is dat je er misschien wel je ochtendkoffie mee gaat zetten.

Als je smaakpapillen jeuken voor een wereldreis, dan is May Fair Kitchen je ticket. Stel je een culinaire botsing voor tussen samoerai sushi en pasta alla nonna, allemaal onder één dak. En als je daar geen trek in hebt, dan zijn er altijd nog de plaatselijke bioscopen, een spa om je reisknopen weg te kneden, een fitnessruimte voor degenen die hun loopbanden graag met uitzicht hebben en het Palm Beach Casino voor een gokje. Vergeet niet dat het huis altijd wint.

Verlaat het hotel en je staat tot aan je knieën in de chicste winkel- en eetgelegenheden van Londen. Bond Street en Berkeley Street liggen praktisch naast elkaar. Meer avontuur nodig? Pak de metro bij Green Park voor een uitstapje naar Canary Wharf, of strek je benen naar Knightsbridge en Oxford Street. Let wel op de afstand.

Ideaal hotel voor je huwelijksreis.

Veel koppels vinden dat The May Fair, A Radisson Collection Hotel, Mayfair London een romantisch hotel is. Ideaal om tijdens je huwelijksreis met je partner te genieten van London.  Boek nu en beleef jullie droomvakantie.

Praktische gegevens over The May Fair, A Radisson Collection Hotel, Mayfair London

Reserveren Reserveer uw kamer in The May Fair, A Radisson Collection Hotel, Mayfair London
Categorie Hotel Boutique hotel
Prijsklasse Bekijk prijzen van The May Fair, A Radisson Collection Hotel, Mayfair London

Sterke punten van het hotel

  • Rookvrije kamers
  • Familiekamers
  • Restaurant
  • Bar
  • Internetdiensten
  • Spa / wellnesscentrum
  • Parkeerkosten verplicht
  • Fitnessruimte
  • Koffiezetapparaat
Reserveer bij The May Fair, A Radisson Collection Hotel, Mayfair London

Stratton Street, W1J 8LT London, Verenigd Koninkrijk
Plan je route naar het hotel in London

The May Fair, A Radisson Collection Hotel, Mayfair London ligt 2.1km van het centrum van London

Wat is er in de buurt? London

St Michael's Church : Paternoster Royal
3.6km
The British Museum
1.7km
Natural History Museum
2.6km
Primrose Hill
3.7km
His Majesty's Theatre
900m
Deel deze pagina

Dichtsbijzijnde luchthavens - London

Naam
Code
Afstand
London Heathrow Airport
EGLL
22.4km
London Gatwick Airport
EGKK
40.1km
London Luton Airport
EGGW
43.6km
London Stansted Airport
EGSS
49.4km
London City Airport
EGLC
13.8km

Dichtsbijzijnde restaurants

Naam
Score
Afstand
Claridge's
4.7
550m
Royal Lancaster London
4.6
2.2km
One Aldwych
4.6
1.8km
The Chesterfield Mayfair
4.6
250m
Covent Garden Hotel
4.6
1400m

Alle faciliteiten van het hotel

  • Aangewezen rookruimte
  • Airconditioning
  • Wekdienst
  • Verwarming
  • Lift
  • Familiekamers
  • Faciliteiten kamers voor gehandicapten
  • Rookvrije kamers
  • Roomservice
  • Toiletpapier
  • Handdoeken
  • Bad of douche
  • Slippers
  • Privé badkamer
  • Toilet
  • Gratis toiletartikelen
  • Badjas
  • Haardroger
  • Bad
  • Douche
  • Flatscreen tv
  • Tv
  • Wijnchampagne
  • Ontbijt op de kamer
  • Bar
  • Minibar
  • Restaurant
  • Internetdiensten
  • Koffiezetapparaat
  • Terras
  • Bureau
  • Parkeerkosten verplicht
  • Fitness
  • Spawellness arrangementen
  • Spa loungeruimte
  • Stoombad
  • Spa faciliteiten
  • Massage
  • Spa / wellnesscentrum
  • Fitnessruimte
  • Conciërgeservice
  • Bagage-opslag
  • Valuta wisselen
  • Express kassa
  • Uur receptie
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Strijkservice
  • Chemisch reinigen
  • Wasserij
  • Winkels op het terrein
  • Vergader- en banketfaciliteiten
  • Brandblussers
  • Veiligheidsalarm
  • Uur beveiliging
  • Kluis
  • Allergievrije kamer beschikbaar
  • Sauna
  • Bekijk
  • Elektronische sleutelkaarttoegang
  • Strijkvoorzieningen
  • Facturen verstrekt
  • Metalen sleutels toegang
  • Kleding strijkijzer
  • Zakencentrum
  • Laptopkluis
  • Casino

FAQs over
The May Fair, A Radisson Collection Hotel, Mayfair London

Heeft The May Fair, A Radisson Collection Hotel, Mayfair London een zwembad?

Nee, helaas. Dit Boutique hotel beschikt volgens onze informatie niet over een zwembad.

Biedt The May Fair, A Radisson Collection Hotel, Mayfair London parkeergelegenheid voor gasten?

The May Fair, A Radisson Collection Hotel, Mayfair London heeft parkeergelegenheid beschikbaar voor gasten. Dit Boutique hotel zorgt ervoor dat gasten hun voertuig op het terrein kunnen parkeren.